Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

И у 2.колу Прве лиге Србије победа „Динама“. Пред око 1.500 гледалаца на стадиону „Јумка“ , врањски прволигаш победио је „Инђију“, резултатом 2:0, полувреме 1:0. По свему виђеном на мечу сасвим заслужена победа изабраника Драгана Антића за врх  табеле. Фудбалери „Инђије“ су се показали као просечна екипа, која је само спорадично прелазила центар игралишта и осим једне полушансе у другом полувремену нису показали баш ништа врањској публици. Разиграни фудбалери „Динама“ су запретили голману Инђијаца,Кнежевићу, који је био једина светла тачка у гостујућем тиму, преко Сураке чији ударац главом, после корнера завршава тик изнад пречке. И капитен Гашић опробава ударац у 18. минуту, али је за мало непрецизан. И онда у 22. минуту најбољи актер у првом полувремену, Стевановић, главом после корнера матира голмана „Инђије“ за вођство од 1:0. Исти играч и пред крај првог полувремена шутира поред гола гостујућег тима. И у другом полувремену ређају се шансе „Динамових“ играча, Шутеве: Христића, Стевановића и Суракуа брани одлични голман „Инђије“ Кнежевић. После старта са обе ноге на Окамијана,црвени картон добија играч „Инђије“, Рогач, па тако гости последњих пола сата играју са десеторицом играча. Домаћи тим бројчану предност користи у 74. минуту, када Миловановић, такође после корнера резентним ударцем погађа небрањени део мреже Кнежевића. На крају сасвим заслужена победа „Динама“ и максималан учинак у прва два кола шампионата. У 3. колу  врањски прволигаш гостује „Слободи“ у Ужицу.

Резултати 2.кола: Динамо – Инђија 2:0, Бежанија – Слобода 4:0, ТСЦ – Раднички (П) 0:0, Будућност – Телеоптик 1:1, Јагодина – Синђелић 0:1, ЧСК Пивара – Нови Пазар 2:2, Пролетер – Темнић (понедељак)

Табела: 1. Динамо 6, 2. Синђелић 6, 3. Будућност 4, 4, ТСЦ 4, 5. Бежанија 3, 6. Темнић 3, 7. Инђија 3, 8. Слобода 3, 9. Нови Пазар 2, 10. Металац 1, 11. ЧСК Пивара 1, 12. Раднички (П) 1, 13. Телеоптик 1, 14. Пролетер 0, 15. Раднички 1923 0, 16. Јагодина 0.