Два зонаша из Врања остварили су различите пласмане на крају сезоне  у фудбалској Зони Југ. Клуб из Врањске Бање за корак је изгубио прво место, док је клуб Војске Србије завршио у доњем делу табеле.

Врањска Бања је три кола пре краја шампионата изгубила трку за прво место са Власином из Власотинца. У последњем 30. колу Бањчани су победили на свом терену Будућност из Поповца са 1:0, док је Власина играла нерешено 1:1 са Будућношћу из Орашја и тај бод је био довољан Власотинчанима за титулу. Други клуб из Врања, Небески анђели у 30. колу је изгубио са 3:1 од Балканског у Димитровграду и завршио сезону на 13 месту са 31. освојеним бодом. БСК из Бујановца је раније одустао од такмичења па је  су његови резултати избрисани.

Резултати 30. кола: Врањска Бања – Будућност (П) 1:0, Јабланица – Лужница 6:1, Младост – Бобиште 3:0, Балкански – Небески анђели 3:1, Власина – Будућноет (О) 1:1, Слога – Ропотово 1:2, Морава – Пуста река 3:2.

КОНАЧНА ТАБЕЛА: 1. Власина 61, 2. Врањска Бања 60, 3. Пуста река 54, 4. Ропотово 47, 5. Лужница 43, 6. Младост 41, 7. Морава 38, 8. Слога 38, 9. Балкански 37, 10. Будућност (О) 36, 11. Будућнос (П) 32, 12. Јединство 32, 13. Небески анђели 31, 14. Јабланица 30, 15. Бобиште 16, 16. Бск 0

Sunday the 28th. Спортски савез града Врања 2013.