У склопу припрема за предстојећи шампионат Прве лиге Србије, фудбалери Динама су данас на стадиону Јумка у Врању савладали екипу Моравац Орион из Мрштана 2:1. Сва три гола су постигнута у последњих 30 минута утакмице када су резервисти ушли у игру.

Данашња утакмица почела је минутом ћутања због страдалог бившег фудбалера Динама Зорана Баљака који је погинуо у саобраћајној несрећи у Словенији.

Динамо је јуче одиграо пријатељску утакмицу против Врањске Бање и претрпео пораз минималним резултатом 1:0. До почетка првенственог такмичења остало је још 10 дана, а планирано је да Динамо одигра још једну контролну утакмицу против екипе Радничког из Пирота.

Friday the 26th. Спортски савез града Врања 2013.