У мечу 6. кола Прве лиге Србије, Динамо је изгубио у гостима од екипе ЧСК Пивара резултатом 2:0, полувреме 1:0. И пре овог меча ЧСК је важио за фаворита, али су се у Динаму потајно надали да ће, после победе у претходном колу и добре игре, освојити макар бод на овом гостовању. Међутим, то фудбалерима Динама није успело. Домаћин је дошао у вођство у 22. минуту преко Вукасовића. Динамо је могао до изједначења у 29. минуту, када је голман ЧСК Пиваре Танкосић одбранио пенал Митићу. Победу за ЧСК потврдио је голом у 52. минуту Плавшић. Динамо је имао једну изванредну прилику преко Ставрића, али је пречка спасила домаћег голмана.

Динамо се после 6 одиграних утакмица налази на 13. месту са 5 бодova. У 7. колу, у недељу, Динамо у Врању дочекује београдски Синђелић.

Резултати 6. кола: ЧСК Пивара - Динамо 2:0, Инђија - Пролетер 2:0, БСК - Бежанија 1:0, Колубара - Слобода 1:1, Синђелић - Јагодина 1:0, ОФК Београд - Будућност 0:0, Оџаци - Мачва 0:0, Раднички - Земун 1:0

Табела: 1. Мачва 16, 2. ЧСК Пивара 14, 3. Бск 12, 4. Синђелић 11, 5. Оџаци 9, 6. Слобода 9, 7. Јагодина 8, 8. Будућност 8, 9. Раднички 6, 10. Бежанија 6, 11. Пролетер 6, 12. Инђија 5, 13. ДИНАМО 5, 14. Колубара 4, 15. Земун 4, 16. ОФК Београд 4.

Saturday the 4th. Спортски савез града Врања 2013.