Овог викенда су одигране утакмице 3. кола Нишке зоне. Динамо је на домаћем терену дочекао екипу Заплањца и остварио сигурну победу 4:0. Већ после првих 45 минута врањски клуб је имао предност од 3:0.

Голове за победнички састав постигли су Тасић, који је био двоструки стрелац, Величковић и Ђокић коме је голман гостију у другом полувремену одбранио пенал. Гостујућа екипа је имала свега једну озбиљнију шансу, али голман домаћих Данић одлично интервенисао.

У наредном колу Динамо игра опет на домаћем терену, а дочекује екипу Сврљига.

У осталим утакмицама 3. кола Нишке зо не постигнути су следећи резултати:  Сврљиг – Радан 2:0, Слога – Напредак 3:2, Пуковац – БСК 1.0, Топличанин – Буковик 5:1, Рудар Алпос – Будућност 3:2, Балкански – Власина 2:0 и Лужница – Пуста река 3:1.

Табела: 1. Балкански 9, 2. Слога 9, 3. Сврљиг 7, 4. Динамо 6, 5. Власина 6, 6. Радан 6, 7. Лужница 6, 8. Пуковац 6, 9. Топличанин 4, 10. Рудар Алпос 4, 11. Буковик 3, 12. БСК 1, 13. Будућност 1, 14. Пуста река 1, 15. Заплањац 0, 16. Напредак 0.

Thursday the 9th. Спортски савез града Врања 2013.