У веома занимљивом мечу, 7. кола Прве Футсал лиге, у коме су се састале две екипе са дна табеле победа је заслужено припала фудбалерима Врања, резултатом 8:5, полувреме 2:2. У отвореној игри са великим бројем прилика на обе стране, врањски фудбалери су били за толико бољи као што и резултат показује.

На крају три гола разлике за клуб малог фудбала Врање за бег са дна табеле. Почело је жестоко пред оба гола. Прва два минута Врање пропушта три колосалне прилике да поведа, али у другом минуту гости воде са 1:0. Мунут касније капитен Николић поравнава на 1:1. До краја полувремена велики број прилика није преточено у голове, само Стојановић својим првим голом најављује победу над Чачанима. У другом полувремену још по два гола Николића и Стојановића и по једанСтошића и Крстића за победу над Фонтаном. Гости су запретили у 35. минуту када су смањили на 6:5, али за више нису имали снаге. У наредном колу Врање гостује Винтерспорту у Нишу.

Резултати 7. кола: Бечеј - Коперникус 5:1, Смедерево - Мунгоси 3:6, Калча - Нови Пазар 2:1, Нова Пазова - Винтерспорт 1:1, Врање - Фонтана 8:5.

Табела: 1. Калча 18, 2. Коперникус 13, 3. Економац 13, 4. Смедерево 12, 5. Винтерспорт 10, 6. Бечеј 10, 7. Нови Пазар 7, 8. ВРАЊЕ 7, 9. Мунгоси 7, 10. Сас 6, 11. Нова Пазова 6, 12. Фонтана 4.

Friday the 10th. Спортски савез града Врања 2013.