Како се и очекивало, Динамо је и у другом колу наставка шампионата у Српској лиги Исток дошао до бодова. Победили су врањски фудбалери Озрен из Сокобање на стадиону Јумка, резултатом 2:0, полувреме 0:0. Прво полувреме протекло је у игри између два шеснаестерца без повољнијих прилика.

Играчи оба тима су у неколико наврата упутили шутеве ка голманима, али су они били недовољно јаки и прецизни да заврше у мрежама голова Динама и Озрена. Чим се кренуло са центра у другом полувремену, Динамо је повео из пенала, који је реализовао Ђурђевић. Врањски тим имао је неколико повољних прилика у наставку меча, али је само шут Војиновића завршио у мрежи голмана Озрена. Гости из Сокобање су покушавали контранападима да угрозе голмана Динама, али се све свело на неуспешним покушајима. Нова три бода за Динамо,који је сада лидер на табели Српске лиге Исток, јер је главни конкурент Раднички из Пирота поражен од Копаоника у Брусу. У наредном колу Динамо гостује Синђелићу у Нишу.

Резултати 17. кола: Динамо - Озрен 2:0, Табане - Синђелић 2:0, Радан - Хајдук Вељко 1:0, Цар Константин - Слога 1:0, Копаоник – Раднички (П) 2:0, Раднички (Св) - Тимочанин 3:0, Ђердап – Трстеник 0:1, Тимок - Бор 1:0.

Табела: 1. Динамо 37, 2. Раднички (П) 34, 3. Трстеник 33, 4. Тимок 32, 5. Цар Константин 30, 6. Табане 29, 7. Радна 28, 8. Бор 24, 9. Тимочанин 24, 10. Раднички (Св) 20, 11. Слога 18, 12. Озрен 17, 13. Копаоник 16, 14. Синђелић 16, 15. Ђердап 16, 16. Хајдук Вељко 11.

Saturday the 11th. Спортски савез града Врања 2013.