Синоћ је на терену Основне школе Бора Станковић у Златокопу завршен девети, традиционални турнир у малом фудбалу. У финалном мечу, пред око 2 хиљаде гледалаца, славила је екипа Фокус која је савладала Манчу 2:1.

У борби за треће место, након пенала, екипа Сваштар је савладала Маки 4:3.

Првопласирани Фокус је, поред пехара, медаља и дипломе, освојио и 70 хиљада динара, другопласирани Манча 30 хиљада, а Сваштар 15000 динара.

За најбољег играча турнира изабран је Милан Тасић из победничког састава, најбољи голман је Горан Стојиљковић, а најбољи стрелац турнира Милош Костић.

Најбољим екипама и појединцима су награде уручили председник Спортског савеза Града Врања Игор Младеновић, генерални секретар Александар Николић, директор Душан Томић и потпредседник Мартин Ђорђијевић.

Масна заједница Златокоп је у сарадњи са Спортским савезом Града Врања и ове године бвеспрекорно организовала турнир.

Tuesday the 14th. Спортски савез града Врања 2013.