Последња утакмица 7. кола прве Футсал лиге, која је синоћ одиграна у Нишу, донела је још један пораз Клубу малог фудбала Врање. Тренутни лидер на табели српског Футсала, екипа Калче из Ниша победила је врањски тим, резултатом 6:1, полувреме 4:1.

Све је било решено, што се резултата тиче, у првих 20 минута, када су фудбалери Калче стигли до недостижне предности. У првом делу мече играчи тренера Марјана Ђорђевића успели су само да постигну један гол и то једини на утакмици. У другом полувремену екипа Калче играла је рутински, дала још два гола и привела утакмицу крају. У наредном колу у Врању се игра дерби зачеља између Врања и Машинца.

Резултати 7. кола: Смедерево - Ниш 92 6:2, Деус - Машинац 7:3, Флеш - Нова Пазова 6:5, Економац - Нови Пазар 5:2, Коперникус - Фон 3:1, Калча - Врање 6:1.

Табела: 1. Калча 21, 2. Економац 18, 3. Смедерево 17, 4. Деус 14, 5. Нови Пазар 10, 6. Ниш 92 9, 7. Нова Пазова 9, 8. Фон 6, 9. Флеш 6, 10. Коперникус 5, 11. Машинац 4, 12. ВРАЊЕ 3.

Monday the 6th. Спортски савез града Врања 2013.