Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

У веома доброј и врло ефикасној игри фудбалери КМФ Врање победили су вечерас на свом паркету екипу Машинца из Крагујевца, резултатом 9:5, полувреме 3:2.

Последњепласирани тим на табели Прве Футсал лиге, Машинац, пружио је жесток отпор врањском тиму у првом полувремену, које су домаћи играчи решили у своју корист само са једним голом предности. Отпор Крагујевчана сломљен је у другом делу меча, када се већ знао победник, само се није знао крајњи резултат. У врло ефикасној утакмици, Данијел Стошић је пет пута затресао мрежу Машинца, док се Игор Стојановић четири пута уписао у листу стрелаца. Врање је тако са овом победом запосело осмо место на табели са две победе и у наредном 9. колу гостује актуелном прваку Економцу у Крагујевцу.

Резултати 8. кола: Нови Пазар - Флеш 8:0, ФОН - Деус 3:4, Ниш 92 - Коперникус 6:4, Калча - Економац 3:3, Нова Пазова - Смедерево 3:5, Врање - Машинац 9:5.

Табела:1. Калча 22,2. Смедерево 20, 3. Економац 19, 4. Деус 17, 5. Нови Пазар 13, 6. Ниш 92 12, 7. Нова Пазова 9, 8. Врање 6, 9. Фон 6, 10. Флеш 6, 11. Коперникус 5, 12. Машинац 4.