У 15. колу Прве рукометне лиге Исток, рукометаши Врања 1957 су победили екипу Бора у Хали спортова у Врању, убедљивим резултатом 39:26, полувреме 24:9. Од првог минута утакмице, изабраници Дарка Станојковића диктирали су темпо и нису пружили ни мало наде гостима из Бора да могу да рачунају на бодове у овом мечу.

Колико је била бледа игра Врањанаца у мечу са екипом Власотинца на премијери пролећног дела шампионата, толико су врањски рукометаши показали супериорност и снагу у овом мечу. У наредном, 16. колу, Врање 1957 има тежак меч у Блацу са Јастребцем.

Резултати 15. кола: Врање 1957 - Бор 39:26, Топличанин - Јастребац 22:35, Хајдук Вељко - Житорађа 30:30, Планинка Пролом Вода - Раднички 1951 44:8.

Sunday the 28th. Спортски савез града Врања 2013.