У 14. колу Прве рукометне лиге Исток, рукометаши Врања 1957 су на свом паркету победили Белу Паланку, резултатом 33:29, полувреме 19:13. Иако се очекивао неизвеснији меч, победник се у овом сусрету знао већ после неколико уводних минута.

Гости несигурни у игри, врањски рукометаши  расположени и колективном игром освајају нове бодове за врх табеле. Најефикаснији у тиму Врања 1957 били су Станковић, Анђелић и Стаменковић са по 5 голова, док су се у тиму Беле Паланке истакли Вељковић са 8 и Николић са 7 погодака. У наредном колу Врање 1957 гостује у Зајечару екипи Младост 1949.

Рукометашице Врања пружиле су жесток отпор високопласираном Топличанину из Прокупља у мечу 14. кола Прве лиге Исток. Утакмица у врањској Хали спортова завршена је победом Топличанина резултатом 28:24, полувреме 12:10. Изванредна на голу Врања била је Анђела Стошић, а најефикасније у домаћим редовима биле су Крстић са 7 и Живковић и Илић са по 4 постигнута гола. Код Топличанина по 5 голова постигле су Исаиловић и Јовановић. Врање у наредном, 15. колу гостује у Пироту истоименом прволигашу.

Tuesday the 30th. Спортски савез града Врања 2013.