Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Рукометаши Врања 1957 савладали су у Хали спортова у Врању Хајдук Вељка из Неготина, резултатом 29:24, полувреме 15:11.

Пету победу у низу, Врањанци су остварили лакше него што се очекивало против противника, који је у прошлом колу савладао лидера на табели, Дубочицу 54 из Лесковца. У првом полувремену добро су бранили голмани Врања, Михајловић и Хајдук Вељка  Вучак па су они највећи кривци што голгетери оба тима нису били ефикаснији. И других 20 минута протекло је у доминацији Врања 1957, само су гости једног момента припретили примакнувши се на 2 гола заостатка. Најбољи актер утакмице био је феноменални голман домаћег тима Михајловић. Најефикаснији у тиму Врања 1957 био је Дабетић са 8 голова, док је у гостујућем саставу Ранђеловић постигао 5. Врање 1957 је и даље на првом месту, а у наредном колу гостује Житорађи.

Рукометашице Врања нису имале среће, а и обилата судијска помоћ гошћама из Ниша, условила је да Врање изгуби меч од Црвеног Крста са 30:28, полувреме 16:14 за Врање. Предвођене расположеном Јованом Величковић, која је 11 пута погодила мрежу гошћи, Врањанке су играле одлично и први део меча решиле у своју корист. Чудне судијске одлуке у финишу меча довеле су да Врање изгуби бодове. У нередном колу рукометашице Врања гостују у Бору.