Овог викенда на стрелишту Друге гимназије у Крагујевцу одржано је Првенство централне Србије у стрељаштву А програм. Врањски стрелац Никола Ристић освоји је прво место у дисциплини малокалибарска пушка 60 метака лежећи у јуниорској конкуренцији.

Погодио је 613,5 круга, а други је био Андрија Миловановић из Ниша са 612,4 погођена круга. Ристић је у истој дисциплини, у сениорској конкуренцији, заузео друго место иза Смедеревца Николе Симића.

Јуниорка из Врања, Милица Тасић освојила је два трећа места и то у дисциплинама МК 60 метака лежећи и у троставу. Ово такмичење било је квалификационо за шампионат Србије који ће се одржати у Новом Саду за јуниоре 11. и 12. јула, а за сениоре 1. и 2. августта због Европског сениорског првенства које се одржава у Марибору.

Friday the 26th. Спортски савез града Врања 2013.