Врањски скијашки клуб Бесна кобила освојио је друго место у финалу Купа Србије у дисциплини Inline Alpine Slalom, одржаном у Нишу.

Врањски такмичари су се, са 5 златних и по 4 сребрних и бронзаних медаља и укупно 431 бодом, пласирали на другом месту, иза екипе Oxige из Ниша која је укупно освојила 558 бодова.

На трећем месту се пласирала екипа Стара Планина из Пирота, а на 4. екипа из Књажевца.

У генералном пласману, на крају овогодишњих трка, екипни прваци су такмичари из Врања са укупно 1358 бодова. Екипа Oxige из Ниша је на другом месту са 1099 бодова, а Стара планина из Пирота трећа са 215 бодова.

Врањски такмичари су ове сезоне учествовали и на две трке светског купа и Првенству Европе, а освојени су и први бодови у светком купу.

Friday the 26th. Спортски савез града Врања 2013.