У Власотинцу је одржано Првенство централне Србије у кок боксу за све категорије такмичара из овог дела Србије. Учествовао је 61 такмичар из 15 клубова. Врањски кик боксери освојили су једно прво и три друга места.

У категорији до 54 килограма прво место освојио је Андрија Стаменковић. Друга места припала су Лазару Величковићу, Јелени Симић и Анастасији Ђорђевић. Сви такмичари су се борили у дисциплини фул контакт.

Слађан Драгишић, такичар из Врања, учествоваће на Профи ревији у бугарском граду Варни у петак. Он ће се у профи мечу борити са бугарским кик боксером Владимиром Валевим у категорији до 72 килограма у дисциплини К 1. Меч се боксује у три рунде по три минута.

Saturday the 27th. Спортски савез града Врања 2013.