Кик боксери из Врања учествовали су на „Балкан бест фајт“ купу у Нишу и освојили су 4 медаља. На овом интернационалном такмиучењу учествавало је 509 такмичара из 6 земаља. Из два врањска клуба, „Јуниор“ и „Врање“ учествовало је 4 кик боксера и они су освојили три бронзане и једну сребрну медаљу. У тродневном надметашу, сребрну медаљу освојио је Тане Бајрамовић у категорији до 57 килограма. Трећа места припала су: Марку Тасићу, Стојчету Ћеримовићу и Урошу Гвозденовићу. Сви врањски кик боксери такмичили су се у дисциплини „Лоу кик“, једино је Стојче Ћеримовић радио борбе у дисциплини „Кик Лајт контакт“. Следеће такмичење на којем ће Врањанци учествовати биће крајем месеца децембра на Првенству Централне Србије у дисциплини „Фул контакт“.

Friday the 26th. Спортски савез града Врања 2013.