Још један мастерс серије 1000 у низу: Новак Ђоковић освојио Мадрид Мастерс 1000 2016 Србија првак Европе 2016, трећи пут за редом Рукомет Одбојка Стрељаштво Кик бокс Карате

Док новајлија у Зони Југ, Врањска Бања игра солидно, Небески анђели из Врања на гостовањима нижу поразе. Клуб Војске Србије, гарнизона у Врању примио је укупно 8 голова на два гостовања, а дао само 2. Изгубили су у 3. колу од Будућности у Поповцу, селу поред Ниша, резултатом 3:1.

У наредном колу дочекују на свом терену Лужницу из Бабушнице.

Врањска Бања полако али сигурно сакупља бодове. У овом колу играли су нерешено 3:3 у Владичином Хану са Моравом. Домаћи фудбалери су изједначили резултат двадесетак минута пре краја утакмице. У наредном, трећем колу, Врањска Бања је домаћин екипи Бобишта.

Резултати 3. кола: Морава - Врањска Бања 3:3, Слога - Јединство 4:1, Власина - Бск 5:2, Балкански - Пуста река 2:1, Младост - Ропотово 1:2, Јабланица – Будућност (О) 1:1, Будућност (П) - Небески анђели 3:1, Лужница - Бобиште 5:0 (прекид у 65. минуту)

Табела: 1. Будућност (П) 7, 2. Младост 6, 3. Ропотово 6, 4. Слога 6, 5. Власина 6, 6. Пуста река 6, 7. Јединство 6, 8. Јабланица 4, 9. Морава 4, 10. ВРАЊСКА БАЊА 4, 11. Балкански 4, 12. НЕБЕСКИ АНЂЕЛИ 3, 13. Будућност (О) 2, 14. Лужница 1, 15. Бск 0, 16. Бобиште 0.