Јуниорски тим одбојкашког клуба Врање обезбедио је пласман на завршни, полуфинални турнир јуниорског првенства. Они су, након победа над екипама Мораве из Владичиног Хана и ОК Младост из Врања, у финалном сусрету савладали Топличанин из Прокупља 3:2 и пласирали се у Топ 16 за јуниоре.

Одбојкашице Врања су након победе над екипама Лесковац 98 и Радан из Лебана, саваладале и Ле016, али су на домаћем терену поражене максималним резултатом 3:0 и само због поен количника заузеле другу позицију иза екипе Ле016 која је имала и исти број бодова и сет количник. Учешће врањских одбојкашица на завршном турниру, зависи од одустајања појединих екипа које су најавиле да се неће такмичити на полуфиналном турниру.

Sunday the 28th. Спортски савез града Врања 2013.