У Алексинциу је одржано Првенство централне Србије у кик боксу у дисциплини К-1 за све узрасне категорије. Из 21 клуба учествовало је 110 такмичара који су се борили за титуле првака региона. Из врањских клубова учествовало је 7 кик боксера који су освојили 6 медаља, 3 златне, 2 сребрне и 1 бронзану.

Фазлија Реџепи је у сениорској конкуренцији у Б класи у категорији до 57 килограма освојио прво место. Милица Мирковић је у конкуренцији јуниорки до 48 килограма такође била прва. У кадетској конкуренцији до 57 килограма. Марко Димчић је освојио златну медаљу и проглашен је за најбољег кадета првенства, јер је две борбе завршио нокаутом. Сребра су освојили Маријана Симоновић и Јован Јанковић код кадета, а бронзу Андрија Стаменковић такође у кадетској конкуренцији.

Monday the 29th. Спортски савез града Врања 2013.