Такмичари џудо клуба Врање учествовали су Првенству централне Србије за кадете и први изборни турнир за полетарце одржаном у Нишу на коме је учествовало 24 клуба из централне Србије.

У категорији полетараца прва места и златне медаље су освојили Петар Трајковић, Вељко Величковић, Михајло Арсић и Богдан Миленковић. У истој категорији код девојчица, сребрну медаљу је освојила Катарина Татић. У кадетској конкуренцији Никола Станимировиућ је освојио прво место и златну медаљу, а код кадеткиња Емилија Давидовић бронзану.

Кадети из врањског клуба су обезбедили учешће на Државно првенство које ће се одржати 21. марта у Новом Саду. Полетарци имају још три изборна турнира за освајање трофеја у разним категоријама.

Monday the 29th. Спортски савез града Врања 2013.