Лесковачка Дубочица 54 оправдала је улогу фаворита у дуелу са екипом Врања 1957 у врањској хали спортова пред око 300 гледалаца. Меч је завршен победом Лесковчана, резултатом 35:29, полувреме 19:11.

Од првог минута бољи гости су се налазили у вођству и такав резултат су сачували и до краја меча. Млада екипа Врања 1957 није била дорастао противник искусним гостима па и не чуди што су рукометаши Дубочице током већег дела меча водили и са десетак голова разлике. Једино је Врање 1957 успело да смањи разлику негде у другој половини другог полувремена али домаћи рукометаши вечерас нису имали снаге да преокрену резултат у своју корист. Да су играли скроз бојажљиво показује и податак да на целом мечу у тиму Врања 1957 није било искључења, док су гости имали само 4 минута казне. Врање је извело 4 седмерца од тога је голман гостију Пешић одбранио два а рукометаши Дубочице су шутирали један пинал и били су успешни. Највише голова у домаћем тиму постигао је Ташковић, осам, док је Драшкић дао пет голова. Дубочицу је предводио Атанасковић са 10 голова и он је био уједно најбољи играч утакмице. Врање 1957 се тренутно налази на табели од петог до деветог места са четири освојена бода. И у 6. колу Врање 1957 игра пред својим навијачима а дочекаће екипу Синђелића из Београда.

У трећем колу Друге лиге Морава, рукометашице Врања су поражане на домаћем терену од екипе Ремесиана резултатом 26:23.

Monday the 29th. Спортски савез града Врања 2013.