Динамо је пред својим навијачима савладао Инђију, резултатом 2:0 у 11. колу Прве лиге Србије.

Све је решено у првом полувремену, када су Сураку у 15.  и Зуцовић у 43. минуту матирали голмана гостујуће екипе. Оба гола су врањски фудбалери постигли главом после добрих центаршутева. Ови бодови су дошли у право време јер је Динамо у опасној зони на табели. Победа је сасвим заслужена јер је врањски тим био бољи током читавог сусрета од екипе из Војводине. У наредном колу, Динамо такође игра у Врању са Бежанијом па је то прилика да се освоје нови бодови и да се крене ка средини табеле.

Резултати 11. Кола: Пролетер – ЧСК Пивара 0:0, Земун – Синђелић 0:0, Слобода – ОФК Београд 1:0.  Колубара – Оџаци 2:0, Мачва – Будућност 2:1, Бежанија – Јагодина 1:0, Динамо – Инђија 2:0, Раднички БСК Борча 1:0

Табела: 1.Мачва 28, 2. Слобода 24, 3. ЧСК Пивара 20, 4. Раднички 19, 5. Будућност 17, 5. Јагодина 15, 7. Синђелић 14, 8. Пролетер 14, 9. БСК Борча 13, 10. Бежанија 12, 11. Земун 11, 12. Оџаци 11, 13. Инђија 11, 14. Динамо 10, 15. Колубара 8, 16. ОФК Београд  7

Wednesday the 15th. Спортски савез града Врања 2013.