У последњем, јесењем колу шампионата Друге лиге Исток, одбојкаши Младости и одбојкашице Врања остварили су победе на свом паркету.

Младост је у тај бреку савладала СФС Борац из Параћина, резултатом 3:2, по сетовима 23:25, 25:20, 25:20, 23:25, 15:13, и тако се другом победом опростила од  својих навијача, заузевши последње, десето место на табели мушког такмичења са 5 освојених бодова.

Одбојкашице Врања су тријумфално завршиле полусезону са свих 9 победа. У последњем колу у овој години савладале су Параћин са 3:0 у сетовима. У првом су гошће освојиле 12, у другом 10 док су у трећем сету освојиле само 9 поена. Иако су у прошлом колу, победом у Лесковцу већ освојиле јесењу титулу, прославиуле су је са својим навијачима после тријумфа над Параћином. Првенство се наставља на пролеће.

Коначна табела Друге мушке лиге Исток, јесења полусезона: 1. Топлички витезови 24, 2. Дубочица 21, 3. Топличанин 18, 4. Хајдук Вељко 17, 5. Тимок 16, 6. Десетка 9, 7. Миленијум 9, 8. Пирот 9, 9. СФС Борац 7, 10. МЛАДОСТ 5.

Коначна табела Друге женске лиге Исток, јесења полусезона: 1. ВРАЊЕ 27, 2. Ле 98 24, 3. Јагодина 19, 4. Мајданпек 17, 5. Бор 15,6. Десетка 15, 7. Параћин 7, 8. Пирот 6, 9. Куршумлиоја 5, 10. Сурдулица 0.

Thursday the 2nd. Спортски савез града Врања 2013.