У 19. колу Прве лиге Исток за рукометаше,  Рукометни клуб Врање 1957 доживео је пораз на гостовању у Неготину, док су рукометашице Врања у истој лиги изгубиле у Кладову од Ђердапа. Рукометаши Врања 1957 су у Неготину поражени резултатом 39:33, полувреме 18:16.

Иако екипа Хајдук Вељка није много боља од врањског тима, одиграли су домаћи рукометаши боље завршницу меча и заслужено освојили бодове. Врање је и даље у средини табеле.

Резултати 19. кола: Хајдук Вељко - Врање 39:33, Дубочица 54 - Јастребац 31:25, БСК Хеба - Топличанин 35:30, Власотинце - Раднички 1951 29:22.

Рукометашице Врања изгубиле су утакмицу са Ђердапом у Кладову, резултатом 30:26, полувреме 17:15. Пораз као пораз не би био нимало чудан, да врањске рукометашице нису изгубиле од најслабијег тима у лиги, коме је ово прва победа у првенству Прве лиге Исток тек после 12 одиграних утакмица. Оба тима су недорасла за овај ранг такмичења, јер убедљиво сада деле последње место на табели са само по једном победом и то у међусобним сусретима.

Резултати 12. кола: Црвени Крст - Бор РТБ 26:27, Ђердап - Врање 30:26, Топличанин - Наиса 2 27:33.

Monday the 29th. Спортски савез града Врања 2013.