У локалном дербију, Прве лиге Исток за рукометаше, екипа Врања 1957 победила је на свом терену БСК Хебу из Бујановца, резултатом 32:22, полувреме 14:11. Судар некадашњих суперлигаша није донео квалитетну представу па је победа у овом сусрету припала бољем тиму у овом тренутку.

Врање 1957 је и даље у средини табеле, а БСК Хеба ће се и даље борити за опстанак, иако се у рукометном спорту никада не зна какав ће састав лига бити у идућој сезони.

Резултати 20. кола: Врање 1957 - БСК Хеба 32:22, Бор - Јагодина 25:30, Топличанин - Дубочица 54 26:39, Раднички 1951 - Хајдук Вељко 23:35.

У женској Првој лиги Исток за ЖРК Врање ништа ново. Нова је само утакмица и нови велики пораз, који је овога пута био и очекиван јер су врањске рукометашице играле са Пиротом, лидером на табели. Крајњи исход је 48:16, полувреме 22:5 за домаћи тим.

Sunday the 28th. Спортски савез града Врања 2013.