Стонотенисери Врања надмоћно су освојили прво место на крају шампионата у Другој лиги групе Југ. Они су од почетка другог дела сезонепреузели вођство на табели и до краја нису испуштали прво место. Тако ће Врање заједно са другопласираним тимом на табели, Хајдук Вељком из Неготина играти бараж за попуну Прве лиге. Бараж ће се највероватније играти у Београду 15. и 16. маја. Меч последњег кола између Врања и Крагујевац спина, који је требао да се одигра у Врању, регистрован је резултатом 4:0 за Врањанце, јер се гости из Крагујевца нису појавили на овом мечу. Представник Стонотениског савеза региона Ниш предао је шампиону лиге победнички пехар, а сви играчи су добили и медаље. Из лиге испадају, раније одустала Славија, Раднички из Крагујевца и Лужница из Бабушнице.

КОНАЧНА ТАБЕЛА: 1. ВРАЊЕ 29, 2. Хајдук Вељко 28, 3. Кг спин 25, 4. Јединство 24, 5. Озрен 23, 6. Борац 22, 7. Јагодина 21, 8. Раднички 20, 9. Лужница 20.

Friday the 26th. Спортски савез града Врања 2013.