Врањски клуб за боди билдинг и дисциплину снаге Олимп учествовао је на трећи КИМИТ Куп по ГПЦ правилимана коме је учествовало око 60 такмичара из 13 клуба из Србије и два македонска. Врањанци су постигли одличне резултате и освојили 5 златних и једну бронзану медаљу, као и један пехар.

Најуспешнија је била Тања Златановић која је учествовала у категорији Open до 60 килограма са опремом EQ и три пута обарала државни рекорд и освојила златну медаљу, као и пехар за апсолутно најјачу жену. И у категорији без опреме RAW је била веома успешна и поновила резултате освојивши златну медаљу и пехар.

У категорији М1 до 100 кг, Игор Јовановић је освојио злато оборивши рекорд са 185 подигнутих килограма. Бронзану медаљу је освојио Милош Ристић у категорији Open до 100 кг.

Saturday the 27th. Спортски савез града Врања 2013.